Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Piu Bellodgia Caron για γυναίκες

Piu Bellodgia Caron για γυναίκες

Piu Bellodgia Caron για γυναίκες Εικόνες Piu Bellodgia Caron για γυναίκες Εικόνες Piu Bellodgia Caron για γυναίκες Εικόνες

Piu Bellodgia από Caron είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Piu Bellodgia κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Fraysse. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο, τριαντάφυλλο, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Γαρύφαλλο τριαντάφυλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Κανέλα γαρίφαλο

Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Piu Bellodgia by Caron.

Piu Bellodgia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Piu Bellodgia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Piu Bellodgia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Piu Bellodgia by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Piu Bellodgia by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Novae Plus Pink Minou Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Joop! Joop! Nuit d`Ete Dana Heaven Sent Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Jeanne Arthes Luxure Benefit Something about Sofia Shiseido Zen Concentrated Bath and Body Works Dark Kiss Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender