Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pois de Senteur Caron για γυναίκες

Pois de Senteur Caron για γυναίκες

Pois de Senteur από Caron είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pois de Senteur κυκλοφόρησε το έτος 1927. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Daltroff. Οι νότες κορυφής είναι υάκυνθος, βάμμα ρόδου και Κυκλάμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανιλια και λάιμ.

υάκυνθος βάμμα ρόδου Κυκλάμινο

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια λάιμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pois de Senteur by Caron.

Pois de Senteur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Pois de Senteur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Pois de Senteur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pois de Senteur by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pois de Senteur by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna David & Victoria Beckham Intimately Beckham Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Montale Powder Flowers Coach Iris Splash Loewe Esencia Femme Mistral Gardenia Royal Yosh White Flowers 1.41 DSH Perfumes The Afternoon Roger Vivier La Rose Basile Basile Style Femme