Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Poivre Caron για γυναίκες

Poivre Caron για γυναίκες

Poivre Caron για γυναίκες Εικόνες Poivre Caron για γυναίκες Εικόνες Poivre Caron για γυναίκες Εικόνες

Poivre από Caron είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Poivre κυκλοφόρησε το έτος 1954. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Morsetti. Οι νότες κορυφής είναι καρυκεύματα, πιπέρι, μοσχοκάρφι, Γαρύφαλλο και κόκκινη πιπεριά; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών, Γεράνι, τριαντάφυλλο, γιασεμί, τουμπερόζα, Υλάνγκ Υλάνγκ και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, οποπονάξ, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και βρύα δριός.

καρυκεύματα πιπέρι μοσχοκάρφι Γαρύφαλλο κόκκινη πιπεριά

Νότες Ανθών Γεράνι τριαντάφυλλο γιασεμί τουμπερόζα Υλάνγκ Υλάνγκ γαρίφαλο

νότες ξύλων οποπονάξ Βέτιβερ σανδαλόξυλο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Poivre by Caron.

Poivre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Poivre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Poivre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Poivre by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Poivre by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant JoAnne Bassett Spicy Oriental Washington Tremlett Clove Absolute Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Yves Saint Laurent Nu Montana Just Me Perry Ellis 360° Red for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao DSH Perfumes Cafe Noir