Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες

Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες Εικόνες Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες Εικόνες Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες Εικόνες Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες Εικόνες Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες Εικόνες Pour Un Homme de Caron Caron για άνδρες Εικόνες

Pour Un Homme de Caron από Caron είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Pour Un Homme de Caron κυκλοφόρησε το έτος 1934. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Daltroff. Η νότα κορυφής είναι Λεβάντα; η μεσαία νότα είναι Βανιλια; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Λεβάντα

Βανιλια

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pour Un Homme de Caron by Caron.

Pour Un Homme de Caron Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Pour Un Homme de Caron fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Pour Un Homme de Caron, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pour Un Homme de Caron by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pour Un Homme de Caron by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Ferrari Ferrari Extreme Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Davidoff Cool Water Freeze Me Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Aramis Aramis A Gap The Visionary Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Hermes Eau de Gentiane Blanche Creative Universe Beth Terry Vita Yosh U4eahh! 2.43 CB I Hate Perfume Burning Leaves Washington Tremlett Hampstead Water