Σχεδιαστές » C » Δερμα « Ομάδες

Tabac Blond Caron για γυναίκες

Tabac Blond Caron για γυναίκες

Tabac Blond Caron για γυναίκες Εικόνες Tabac Blond Caron για γυναίκες Εικόνες Tabac Blond Caron για γυναίκες Εικόνες

Tabac Blond από Caron είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες. Tabac Blond κυκλοφόρησε το έτος 1919. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Daltroff. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο, δέρμα και άνθη λάιμ (φιλύρας); οι μεσαίες νότες είναι βετιβέρ, ίριδα και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

Γαρύφαλλο δέρμα άνθη λάιμ (φιλύρας)

βετιβέρ ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tabac Blond by Caron.

Tabac Blond Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caron Tabac Blond fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caron Tabac Blond, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tabac Blond by Caron. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tabac Blond by Caron αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Versace Versace L'Homme English Leather English Leather Black Missoni Missoni Uomo Tom Ford Tuscan Leather Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Boadicea the Victorious Complex Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lieber Gustav DSH Perfumes Prince Mona di Orio Cuir Amouage Memoir Man