Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες

Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες

Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fiori di Capri Carthusia για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fiori di Capri από Carthusia είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fiori di Capri κυκλοφόρησε το έτος 1948. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laura Tonatto. Οι νότες κορυφής είναι Κυκλάμινο, τουμπερόζα, γαρδένια, άνθη πορτοκαλιάς, Περγαμόντο, Υλάνγκ Υλάνγκ, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, τριαντάφυλλο Τουρκίας και Λευκά άνθη; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γαρίφαλο, μοσχοκάρυδο, λευκόμελο, ίριδα, θυμίαμα, υάκυνθος, φύλλο βιολέτας, δαμάσκηνο, αγριοφραουλιά και ανανάς; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος, πατσουλί, βρύα δριός, λευκός μόσχος, Κεχριμπάρι και λάβδανο.

Κυκλάμινο τουμπερόζα γαρδένια άνθη πορτοκαλιάς Περγαμόντο Υλάνγκ Υλάνγκ πορτοκάλι Μανταριν ορανζ τριαντάφυλλο Τουρκίας Λευκά  άνθη

Γαρύφαλλο γαρίφαλο μοσχοκάρυδο λευκόμελο ίριδα θυμίαμα υάκυνθος φύλλο βιολέτας δαμάσκηνο αγριοφραουλιά ανανάς

σανδαλόξυλο Κέδρος πατσουλί βρύα δριός λευκός μόσχος Κεχριμπάρι λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fiori di Capri by Carthusia.

Fiori di Capri Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carthusia Fiori di Capri fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carthusia Fiori di Capri, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fiori di Capri by Carthusia. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fiori di Capri by Carthusia αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Aromatics Elixir Comme des Garcons Odeur 71 Lolita Lempicka The Heart-Catcher Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Katie Price aka Jordan Stunning Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Caron N`Aimez Que Moi Infusion Organique Sands of Morocco Marbert Scarf Marc de la Morandiere Sissi Carven Intrigue Sisley Eau du Soir 2010