Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier για γυναίκες

Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier για γυναίκες

κεράσι
Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier για γυναίκες Εικόνες Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier για γυναίκες Εικόνες Delices De Cartier Eau de Parfum Cartier για γυναίκες Εικόνες

Delices De Cartier Eau de Parfum από Cartier είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Delices De Cartier Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι και Κεράσι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι Κεράσι

γιασεμί φρέζια Βιολέτα

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Delices De Cartier Eau de Parfum by Cartier.

Delices De Cartier Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Delices De Cartier Eau de Parfum by Cartier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Delices De Cartier Eau de Parfum by Cartier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Shine Cindy Crawford Summer Day Sarah Jessica Parker Endless Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Ted Baker Skinwear Ten for Women Berkeley Square Fig & Cherry Victoria`s Secret Love Spell So...? So...? Exclusive Jeanne Arthes Arthes You & Me Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche Jeanne Arthes Boum