Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau de Cartier Cartier για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cartier Cartier για γυναίκες και άνδρες

Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Eau de Cartier από Cartier είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Cartier κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, φρούτο Γιούζου και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, Λεβάντα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί, Μόσχος και Λευκό Κεχριμπάρι.

κόλιανδρος φρούτο Γιούζου Περγαμόντο

φύλλο βιολέτας Λεβάντα Βιολέτα

Κέδρος πατσουλί Μόσχος Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cartier by Cartier.

Eau de Cartier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cartier Eau de Cartier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cartier Eau de Cartier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cartier by Cartier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cartier by Cartier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Hugo Boss Boss in Motion edition IV Domenico Caraceni Ivy League Cartier Eau de Cartier Concentree Roger & Gallet Cedrat Novae Plus Fresh Blue Demeter Fragrance Earl Grey Tea Fresh Citron de Vigne Lubin Gin Fizz Max Deville Camera for Men Melange Perfume Roll-On Perfume No. 2 Stila Jade Blossom Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale