Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau de Cartier Concentree Cartier για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cartier Concentree Cartier για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 2

ozoνώδες

Eau de Cartier Concentree από Cartier είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Cartier Concentree κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος και φρούτο Γιούζου; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί και Λευκό Κεχριμπάρι.

κόλιανδρος φρούτο Γιούζου

φύλλο βιολέτας Λεβάντα

Κέδρος πατσουλί Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cartier Concentree by Cartier.

Eau de Cartier Concentree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cartier Eau de Cartier Concentree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cartier Eau de Cartier Concentree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cartier Concentree by Cartier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cartier Concentree by Cartier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Cattier Eau du Verger Aveda Chakra 5 Creativity Lush Karma Hermes Concentre d`Orange Verte Lulu Castagnette Indomptee Fragonard Riviera Riviera Acqua di Genova Colonia Classica L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Rasasi Chastity Men