Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Cartier για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Cartier για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
aquatic

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 από Cartier είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, πατσουλί, Λεβάντα, Μόσχος, φρούτο Γιούζου, φύλλο βιολέτας, Κέδρος και Περγαμόντο.

Κεχριμπάρι πατσουλί Λεβάντα Μόσχος φρούτο Γιούζου φύλλο βιολέτας Κέδρος Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 by Cartier.

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 by Cartier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 by Cartier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Demeter Fragrance Christmas Tree Clive Christian 1872 Men Burberry Burberry Summer Men 2009 Masaki Matsushima mat; blue Ocean Pacific OP Juice Manchester Manchester Cologne Acorelle Jardin des Thes Acorelle Verveine Agrumes Sage Machado Sage & Citrine