Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Eau de Cartier Essence de Bois Cartier για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cartier Essence de Bois Cartier για γυναίκες και άνδρες

ουντ
ozoνώδες
Eau de Cartier Essence de Bois Cartier για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Eau de Cartier Essence de Bois Cartier για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de Cartier Essence de Bois από Cartier είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Cartier Essence de Bois κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φρούτο Γιούζου και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Ουντ, Ζωϊκό Άμπερ και Μόσχος.

Περγαμόντο φρούτο Γιούζου φύλλο βιολέτας

Λεβάντα Βιολέτα

πατσουλί Ουντ Ζωϊκό Άμπερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cartier Essence de Bois by Cartier.

Eau de Cartier Essence de Bois Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cartier Eau de Cartier Essence de Bois fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cartier Eau de Cartier Essence de Bois, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cartier Essence de Bois by Cartier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cartier Essence de Bois by Cartier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Vetiver Escada Escada Sentiment pour Homme Benetton Benetton Sport Man Antonio Puig Quorum Fabi Fabi Per Lui Perfumer`s Workshop Samba Red Man Carthusia Ligea la Sirena Creed Windsor Annick Goutal Ninfeo Mio Smell Bent Felix Navidad Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Remy Latour Cigar Commander