Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Cartier για άνδρες

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Cartier για άνδρες

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe από Cartier είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Pasha de Cartier Fraicheur Menthe κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Το άρωμα περιέχει λάβδανο, κόλιανδρος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, μέντα, κύμινο, βρύα δριός και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

λάβδανο κόλιανδρος σανδαλόξυλο πατσουλί Λεβάντα Μανταριν ορανζ μέντα κύμινο βρύα δριός Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pasha de Cartier Fraicheur Menthe by Cartier.

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pasha de Cartier Fraicheur Menthe by Cartier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pasha de Cartier Fraicheur Menthe by Cartier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Estée Lauder Lauder for Men Jesus Del Pozo Adventure Quasar Tom Tailor Bodytalk Man Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Bond No 9 Chez Bond Diptyque Eau d'Elide Nobile 1942 Lavanda Nobile Faconnable Faconnable Homme Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Hugo Boss Boss Sport Eden Classic Mandate