Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Carven Couture Carven για γυναίκες

Carven Couture Carven για γυναίκες

Carven Couture από Carven είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Carven Couture κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, Φραγκοστάφυλλο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, ίριδα και Βανίλια; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος, πατσουλί και βρύα δριός.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Φραγκοστάφυλλο ροδάκινο

γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα Βανίλια

Κέδρος Μόσχος πατσουλί βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Carven Couture by Carven.

Carven Couture Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carven Carven Couture fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carven Carven Couture, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Carven Couture by Carven. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Carven Couture by Carven αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Givenchy L`Interdit 2003 Anna Sui Flight Of Fancy Hilary Duff Wrapped With Love Benetton Benetton White Night Woman Thierry Mugler Innocent Rock Christian Dior J`Adore L`Absolu Pacsun Kirra Pink S. Cute Sweet Amour Green Apple Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Bjorn Borg Love All Hot Pink Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur