Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Carven Vetiver Carven για άνδρες

Carven Vetiver Carven για άνδρες

Carven Vetiver από Carven είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Carven Vetiver κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, λεμονόγρασσο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πορτοκάλι , Λεβάντα και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Κέδρος, σανδαλόξυλο και Βέτιβερ.

γκρειπ φρουτ λεμονόγρασσο Περγαμόντο

πορτοκάλι Λεβάντα Γεράνι

Βενζόη Κέδρος σανδαλόξυλο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Carven Vetiver by Carven.

Carven Vetiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carven Carven Vetiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carven Carven Vetiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Carven Vetiver by Carven. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Carven Vetiver by Carven αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Black Sun Paul Smith Paul Smith Extreme Man Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Bond No 9 Great Jones Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Geo. F. Trumper Astor Cologne Houbigant Navigator Carthusia Ligea la Sirena Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Smell Bent Brussels Sprouted s.Oliver Superior