Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Intrigue Carven για γυναίκες

Intrigue Carven για γυναίκες

Intrigue από Carven είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intrigue κυκλοφόρησε το έτος 1986. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, μανταρίνι και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μοσχοκάρυδο, ροδάκινο , κρίνος και δαμάσκηνο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, δρυς βρύα και Βανιλια.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι μανταρίνι κασσία

γιασεμί μοσχοκάρυδο ροδάκινο κρίνος δαμάσκηνο

βετιβέρ δρυς βρύα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intrigue by Carven.

Intrigue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carven Intrigue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carven Intrigue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intrigue by Carven. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intrigue by Carven αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Lancetti Lancetti Femme Avon Occur! Gres Cabaret Macal Palma Scent of Dubrovnik Estée Lauder Aliage Teo Cabanel Oha Georges Stahl Elle d`Elissa L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Lancetti Madame Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Kesling Be Bop