Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Variations Carven για γυναίκες

Variations Carven για γυναίκες

Variations από Carven είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Μόσχος, Γαρύφαλλο, λάβδανο Γαλλίας, υάκυνθος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, τσάι, πασχαλιά και βατόμουρο.

βετιβέρ Μόσχος Γαρύφαλλο λάβδανο Γαλλίας υάκυνθος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι τσάι πασχαλιά βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Variations by Carven.

Variations Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carven Variations fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carven Variations, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Variations by Carven. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Variations by Carven αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Joop! Joop! Le Bain Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Collistar Benessere dei Sensi Avon Far Away Sensual Embrace Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Amouage Esprit d`Amouage Atelier Flou Shamsin Gale Hayman Delicious Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Toni Gard Toni Gard Woman