Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Vert et Blanc Carven για γυναίκες

Vert et Blanc Carven για γυναίκες

Vert et Blanc από Carven είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vert et Blanc κυκλοφόρησε το έτος 1958. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, γάλβανο, Αλδεϋδες και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, στίραξ, Βενζόη , βρύα δριός και λάβδανο.

νότες πρασίνου γάλβανο Αλδεϋδες φασκόμηλο

γαρδένια γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Κανέλα

σανδαλόξυλο Βέτιβερ στίραξ Βενζόη βρύα δριός λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vert et Blanc by Carven.

Vert et Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carven Vert et Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carven Vert et Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vert et Blanc by Carven. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vert et Blanc by Carven αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Heart Pierre Cardin Rose by Cardin Memo Lalibela Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Marks and Spencer True Red Sylvie No. 7 Isabey Isabey Fleur Nocturne Infusion Organique Sands of Morocco Giorgio Valenti Rose Noire Long Lost Perfume Maroc Sisley Eau du Soir 2010 Niven Morgan Jean Baptiste 1717