Σχεδιαστές » C » Συπρε « Ομάδες

Deneuve Catherine Deneuve για γυναίκες

Deneuve Catherine Deneuve για γυναίκες

Deneuve Catherine Deneuve για γυναίκες Εικόνες Deneuve Catherine Deneuve για γυναίκες Εικόνες

Deneuve από Catherine Deneuve είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Deneuve κυκλοφόρησε το έτος 1986. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, Περγαμόντο, Αλδεϋδες, νότες πρασίνου, νερόλι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και μοσχογαλιά.

γάλβανο Περγαμόντο Αλδεϋδες νότες πρασίνου νερόλι Βασιλικός

ίριδα γιασεμί υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

Μόσχος σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Deneuve by Catherine Deneuve.

Deneuve Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Catherine Deneuve Deneuve fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Catherine Deneuve Deneuve, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Deneuve by Catherine Deneuve. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Deneuve by Catherine Deneuve αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Tom Ford Noir de Noir Jean Couturier Coriandre Creed Green Valley Geo. F. Trumper Curzon Cologne Coty Stetson Novaya Zarya Shipr Ayala Moriel Rainforest Kiss Cosmetics Kiss Him Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Jean Patou Invitation Perry Ellis Night Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica