Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Eau de Matin Cattier για γυναίκες και άνδρες

Eau de Matin Cattier για γυναίκες και άνδρες

Eau de Matin από Cattier είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Matin κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, μέντα και λάιμ.

Μανταριν ορανζ μέντα λάιμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Matin by Cattier.

Eau de Matin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cattier Eau de Matin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cattier Eau de Matin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Matin by Cattier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Matin by Cattier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Burberry Weekend for Men Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Comme des Garcons Energy C Grapefruit Floris Cefiro Calypso Christiane Celle Calypso The Boadicea the Victorious Refreshing Tonatto Profumi Iss Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Demeter Fragrance Little Twin Stars Sprezzatura 768 Аrs Amandi Melvita Lime Melvita Orange Zest