Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Paris Nights Celine Dion για γυναίκες

Paris Nights Celine Dion για γυναίκες

Paris Nights Celine Dion για γυναίκες Βίντεο
Paris Nights Celine Dion για γυναίκες Εικόνες Paris Nights Celine Dion για γυναίκες Εικόνες

Paris Nights από Celine Dion είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paris Nights κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Karine Dubreuil. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο του πάθους, μαύρη βιολέτα και ουιστερία; οι μεσαίες νότες είναι λαβούρνο, Oσμανθός, άγριο γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανίλια και ξύλο κασμίρι.

φρούτο του πάθους μαύρη βιολέτα ουιστερία

λαβούρνο Oσμανθός άγριο γιασεμί τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paris Nights by Celine Dion.

Paris Nights Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Celine Dion Paris Nights fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Celine Dion Paris Nights, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paris Nights by Celine Dion. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paris Nights by Celine Dion αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Verino Eau de Verino Alfred Sung Sung Spa Oriflame Giordani Gold Adidas Energy Game Nautica Nautica Bermuda Blue Faconnable Faconnable Femme Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Celine Dion Spring in Provence Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Stacked Style Empress Lilly Jean Patou Divine Folie