Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Celine Celine για γυναίκες

Celine Celine για γυναίκες

aquatic
Celine Celine για γυναίκες Εικόνες

Celine από Celine είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Celine κυκλοφόρησε το έτος 2001. Celine έχει δημιουργηθεί από Christiane Plos και Jean Guichard. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, φύλλο βιολέτας, κόκκινα μούρα, αχλάδι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, ίριδα, φρέζια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, Βανίλια, θυμίαμα και Ζωϊκό Άμπερ.

Φραγκοστάφυλλο φύλλο βιολέτας κόκκινα μούρα αχλάδι Περγαμόντο

μανόλια ίριδα φρέζια γιασεμί

λάβδανο σανδαλόξυλο Βανίλια θυμίαμα Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Celine by Celine.

Celine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Celine Celine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Celine Celine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Celine by Celine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Celine by Celine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Escada Sexy Graffiti Escada Escada Magnetic Beat Liz Claiborne Curve Kicks Mexx Mexx XX Nice Miya Shinma Sakura Ayala Moriel Magnolia Petal Lancome Tresor In Love Rasasi Hope Floris Madonna of the Almonds Amway Sun Dapples Jeanne Arthes Boum