Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

Celine Oriental Summer Celine για γυναίκες

Celine Oriental Summer Celine για γυναίκες

αμύγδαλο
Celine Oriental Summer Celine για γυναίκες Εικόνες

Celine Oriental Summer από Celine είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Celine Oriental Summer κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Αμύγδαλο, Μανταριν ορανζ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Αμύγδαλο Μανταριν ορανζ πιπέρι

ίριδα γιασεμί ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Celine Oriental Summer by Celine.

Celine Oriental Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Celine Celine Oriental Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Celine Celine Oriental Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Celine Oriental Summer by Celine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Celine Oriental Summer by Celine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Davidoff Relax Yves Rocher Neonatura Cocoon Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Rochas Mystere Houbigant Monsieur Musk Renee Amber Alain Delon Samourai M. Micallef Mon Parfum Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man