Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Collection Pastel Celine για γυναίκες

Collection Pastel Celine για γυναίκες

Collection Pastel από Celine είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Collection Pastel κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, ροδάκινο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

δαμάσκηνο ροδάκινο Μήλο

ίριδα γιασεμί ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Collection Pastel by Celine.

Collection Pastel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Celine Collection Pastel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Celine Collection Pastel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Collection Pastel by Celine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Collection Pastel by Celine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Gabriela Sabatini Elegance Jennifer Lopez Live Luxe Liz Claiborne Curve Kicks Paco Rabanne Ultrared Gilles Cantuel Flowers Flirt! Flirtatious Jardin de France Heliotrope Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Fiorucci Pin Up I M Juicy LR Beauty Queen Ajmal Lure for Her