Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ipazia Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες

Ipazia Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες

τουμπερόζα

Ipazia από Cerchi Nell’Acqua είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ipazia κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enrico Buccella. Το άρωμα περιέχει Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο, λεμόνι, πορτοκάλι , μανταρίνι, νότες ξύλων, καρυκεύματα, μιμόζα, τριαντάφυλλο, τουμπερόζα, βρύα δριός και Κεχριμπάρι.

Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο λεμόνι πορτοκάλι μανταρίνι νότες ξύλων καρυκεύματα μιμόζα τριαντάφυλλο τουμπερόζα βρύα δριός Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ipazia by Cerchi Nell’Acqua.

Ipazia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerchi Nell’Acqua Ipazia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerchi Nell’Acqua Ipazia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ipazia by Cerchi Nell’Acqua. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ipazia by Cerchi Nell’Acqua αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Coty Ex`cla-ma`tion Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Yves Rocher Nuit d`Orchidee CnR Create Gemini Calypso Christiane Celle Calypso Violette Yosh White Flowers 1.41 Zara Zara Collection Woman Stella McCartney Sheer Stella 2010 LR Sarah Connor Aftelier Candide