Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες

L`Exotique από Cerchi Nell’Acqua είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. L`Exotique κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enrico Buccella. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, λεμόνι, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, νότες πρασίνου και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο λεμόνι πορτοκάλι Μανταριν ορανζ νότες πρασίνου Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Exotique by Cerchi Nell’Acqua.

L`Exotique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerchi Nell’Acqua L`Exotique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerchi Nell’Acqua L`Exotique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Exotique by Cerchi Nell’Acqua. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Exotique by Cerchi Nell’Acqua αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Davidoff Echo Summer Fizz Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Leonard Eau Fraiche de Leonard Tonino Lamborghini Overall pour Homme Sisley Sisley Eau de 3 Hermes Eau de Pamplemousse Rose Xerjoff Kobe Creed Selection Verte O Boticario Ma Cherie Intelligent Nutrients Innercalm