Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Peau d'Ange Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες και άνδρες

Peau d'Ange Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες και άνδρες

milky

Peau d'Ange από Cerchi Nell’Acqua είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Peau d'Ange κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enrico Buccella. Οι νότες κορυφής είναι τουλίπα και Μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι Βανίλια και λευκή ορχιδέα; η νότα της βάσης είναι γάλα.

τουλίπα Μόσχος

Βανίλια λευκή ορχιδέα

γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peau d'Ange by Cerchi Nell’Acqua.

Peau d'Ange Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerchi Nell’Acqua Peau d'Ange fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerchi Nell’Acqua Peau d'Ange, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peau d'Ange by Cerchi Nell’Acqua. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peau d'Ange by Cerchi Nell’Acqua αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Vera Wang Vera Wang Agatha Ruiz de la Prada Flor Montana Suggestion Eau d`Or Bath and Body Works White Cherry Blossom Mariah Carey Luscious Pink Joop! Joop! Rococo Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Molinard 160 CnR Create Taurus Atelier Flou Sloane Rose Lili Bermuda Oleander Caswell Massey Lily of the Valley