Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Visir Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες και άνδρες

Visir Cerchi Nell’Acqua για γυναίκες και άνδρες

Visir από Cerchi Nell’Acqua είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Visir κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enrico Buccella. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πορτοκάλι , Αρτεμισία, Κάρδαμο και πιπέρι μαύρο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας, Ολίβανο, λάβδανο και Ζωϊκό Άμπερ; οι νότες της βάσης είναι Λευκό Κεχριμπάρι, ξύλο κασμίρι, γάλβανο και Περγαμόντο.

Μανταριν ορανζ πορτοκάλι Αρτεμισία Κάρδαμο πιπέρι μαύρο

τριαντάφυλλο Τουρκίας Ολίβανο λάβδανο Ζωϊκό Άμπερ

Λευκό  Κεχριμπάρι ξύλο κασμίρι γάλβανο Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Visir by Cerchi Nell’Acqua.

Visir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerchi Nell’Acqua Visir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerchi Nell’Acqua Visir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Visir by Cerchi Nell’Acqua. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Visir by Cerchi Nell’Acqua αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Gloria Prada Prada (Amber) Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Bois 1920 Real Patchouly Mojo Be Glamouros Manuel Canovas Ballade Verte Rodier Rodier pour Femme Zirh Corduroy Thierry Mugler A*Men Pure Malt Strellson Strellson No 1 FUBU Plush