Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cereus No.5 Cereus για άνδρες

Cereus No.5 Cereus για άνδρες

απαλό πικάντικο
Cereus No.5 Cereus για άνδρες Εικόνες Cereus No.5 Cereus για άνδρες Εικόνες

Cereus No.5 από Cereus είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Cereus No.5 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, γλυκόρριζα, Κάρδαμο και ορχιδέα.

Βέτιβερ γλυκόρριζα Κάρδαμο ορχιδέα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cereus No.5 by Cereus.

Cereus No.5 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cereus Cereus No.5 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cereus Cereus No.5, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cereus No.5 by Cereus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cereus No.5 by Cereus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Masculine Ralph Lauren Polo Explorer Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Jil Sander Jil Sander Man Absolute Leonard Leonard Homme Dorissima Narziß (Narziss) Czech & Speake No 88 Shantara Shaman La Perla Grigioperla Essence A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Adolfo Dominguez U