Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

1881 Men Cerruti για άνδρες

1881 Men Cerruti για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

1881 Men Cerruti για άνδρες Βίντεο 1881 Men Cerruti για άνδρες Βίντεο
1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες 1881 Men Cerruti για άνδρες Εικόνες

1881 Men από Cerruti είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. 1881 Men κυκλοφόρησε το έτος 1990. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Martin Gras. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Γαρύφαλλο, γάλβανο, Περγαμόντο, άρκευθος, Κυπαρίσσι και Ρητίνη ελεμι; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και φύλλα φραγκοσταφυλλιάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, βρύα δριός, Κέδρος, πιπέρι και Πεύκο.

Λεβάντα Γαρύφαλλο γάλβανο Περγαμόντο άρκευθος Κυπαρίσσι Ρητίνη ελεμι

Βέτιβερ Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας φύλλα φραγκοσταφυλλιάς

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί βρύα δριός Κέδρος πιπέρι Πεύκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1881 Men by Cerruti.

1881 Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerruti 1881 Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerruti 1881 Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1881 Men by Cerruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1881 Men by Cerruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Maurer & Wirtz Tabac Man Michael Kors Michael for Men Etienne Aigner Aigner pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Geo. F. Trumper Eau de Quinine Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Luciano Soprani 2 Cerruti Nino Cerruti CnR Create Taurus for Men