Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Cerruti 1881 Blanc Cerruti για γυναίκες

Cerruti 1881 Blanc Cerruti για γυναίκες

Το είχα : 1

Cerruti 1881 Blanc Cerruti για γυναίκες Εικόνες Cerruti 1881 Blanc Cerruti για γυναίκες Εικόνες Cerruti 1881 Blanc Cerruti για γυναίκες Εικόνες

Cerruti 1881 Blanc από Cerruti είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cerruti 1881 Blanc κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, αχλάδι και λευκό γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γαρδένια και Aνθός Βαμβακιού; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και λευκός μόσχος.

Αλδεϋδες αχλάδι λευκό γκρειπ φρουτ

φρέζια γαρδένια Aνθός Βαμβακιού

Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cerruti 1881 Blanc by Cerruti.

Cerruti 1881 Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerruti Cerruti 1881 Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerruti Cerruti 1881 Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cerruti 1881 Blanc by Cerruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cerruti 1881 Blanc by Cerruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Connect for Men Guerlain Quand Vient La Pluie Eisenberg Back To Paris Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Givenchy Givenchy Naturally Chic Alviero Martini GeoBlack Woman Oriflame Volare Benetton United Colors of Benetton Unisex Jil Sander Style Soft Humiecki & Graef Bosque Kate Moss Kate Pink Room Parfum Pour Toi