Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti για γυναίκες

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti για γυναίκες

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti για γυναίκες Εικόνες Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti για γυναίκες Εικόνες Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti για γυναίκες Εικόνες Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti για γυναίκες Εικόνες

Cerruti 1881 Eau d'Ete από Cerruti είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cerruti 1881 Eau d'Ete κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beatrice Piquet. Οι νότες κορυφής είναι Κυκλάμινο και ροζ υάκυνθος; οι μεσαίες νότες είναι δαμάσκηνο, κόκκινη παιώνια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Λευκό Κεχριμπάρι.

Κυκλάμινο ροζ υάκυνθος

δαμάσκηνο κόκκινη παιώνια γιασεμί

σανδαλόξυλο Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cerruti 1881 Eau d'Ete by Cerruti.

Cerruti 1881 Eau d'Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cerruti 1881 Eau d'Ete by Cerruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cerruti 1881 Eau d'Ete by Cerruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Celine Celine Sensual Summer Eau D`Italie Sienne l´Hiver L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Orlane Fleurs d`Orlane Pierre Balmain Vent Vert Original Opus Oils Absinthia Gabriela Sabatini Wild Wind Ayala Moriel Fetish Michael Storer Genvieve Marbert Energy Stacked Style Baroque Bleu Revlon Whimsical