Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cerruti pour Homme Couture Edition Cerruti για άνδρες

Cerruti pour Homme Couture Edition Cerruti για άνδρες

απαλό πικάντικο

Cerruti pour Homme Couture Edition από Cerruti είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Cerruti pour Homme Couture Edition έχει δημιουργηθεί από Michel Girard και Gilles Romey. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Βασιλικός, αστεροειδής γλυκάνισος και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, ξύλο γκουαϊακ και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

Βασιλικός αστεροειδής γλυκάνισος κόλιανδρος

Κέδρος ξύλο γκουαϊακ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cerruti pour Homme Couture Edition by Cerruti.

Cerruti pour Homme Couture Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cerruti pour Homme Couture Edition by Cerruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cerruti pour Homme Couture Edition by Cerruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Men Lanvin Oxygene Homme Bruno Banani Time to Play Men Gap The Natural Rocawear 9IX Jasper Conran Mister Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne M. Asam Men Wild Water Tonatto Profumi Sandalo Per Teti CB I Hate Perfume Revelation Arno Sorel Shaman Silver Trussardi L'Uomo