Σχεδιαστές » C » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

CerrutiSi Cerruti για άνδρες

CerrutiSi Cerruti για άνδρες

CerrutiSi Cerruti για άνδρες Βίντεο

CerrutiSi από Cerruti είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. CerrutiSi κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Pierre Bethouart. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ρετσίνη, δεντρολίβανο, Κέδρος και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη από Σιάμ, φύλλο πατσουλί, βρύα δριός και ηλιοτρόπιο.

τζίντζερ Μανταριν ορανζ

ρετσίνη δεντρολίβανο Κέδρος Γεράνι

Βενζόη από Σιάμ φύλλο πατσουλί βρύα δριός ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about CerrutiSi by Cerruti.

CerrutiSi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerruti CerrutiSi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerruti CerrutiSi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει CerrutiSi by Cerruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για CerrutiSi by Cerruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Nikos Sculpture pour Homme Lancome Hypnôse Homme Antonio Banderas Blue Seduction David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Hermes Hermessence Brin de Reglisse Montale Sliver Aoud Alain Delon Ad Alain Delon Plus Jacques Bogart Arabian Nights Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Amouage The Library Collection Opus II Brut Parfums Prestige Tigress