Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Nino Cerruti Pour Femme Cerruti για γυναίκες

Nino Cerruti Pour Femme Cerruti για γυναίκες

τουμπερόζα
μέλι

Nino Cerruti Pour Femme από Cerruti είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Nino Cerruti Pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 1987. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Delville. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Περγαμόντο και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και λευκόμελο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

κόλιανδρος Περγαμόντο δαμάσκηνο

Γαρύφαλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα τριαντάφυλλο λευκόμελο

Βέτιβερ Μόσχος σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nino Cerruti Pour Femme by Cerruti.

Nino Cerruti Pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cerruti Nino Cerruti Pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cerruti Nino Cerruti Pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nino Cerruti Pour Femme by Cerruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nino Cerruti Pour Femme by Cerruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Heart Paco Rabanne Metal Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Krizia Krizia Donna Istinto Parfumerie Generale Corps et Ames Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Jessica Simpson Fancy Nights Genny Genny I Santi Via Veneto Guess Guess Original Jean Patou Cocktail Jean Patou Caline