Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nefertiti Chabrawichi για γυναίκες

Nefertiti Chabrawichi για γυναίκες

Nefertiti από Chabrawichi είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Nefertiti κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 1970's. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών, Εσπεριδοειδή, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Νότες Ανθών Εσπεριδοειδή Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nefertiti by Chabrawichi.

Nefertiti Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chabrawichi Nefertiti fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chabrawichi Nefertiti, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nefertiti by Chabrawichi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nefertiti by Chabrawichi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tom Ford Velvet Gardenia Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Histoires de Parfums 1804 Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman Prince Matchabelli Ginger Lotus Bvlgari BLV Eau de Parfum II Juicy Couture Couture Couture Tonatto Profumi M'oma Mona di Orio Musc Shiseido Memoire Jacques Fath Expression