Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

Allure Homme Edition Blanche Chanel για άνδρες

Allure Homme Edition Blanche Chanel για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Allure Homme Edition Blanche Chanel για άνδρες Εικόνες Allure Homme Edition Blanche Chanel για άνδρες Εικόνες

Allure Homme Edition Blanche από Chanel είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Allure Homme Edition Blanche κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Βέτιβερ Ταϊτής, Μόσχος, Περγαμόντο Καλαβρίας, Κέδρος, Βανίλια Μαδαγασκάρης, λεμόνι Σικελίας και ροζ πιπέρι.

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Βέτιβερ Ταϊτής Μόσχος Περγαμόντο Καλαβρίας Κέδρος Βανίλια Μαδαγασκάρης λεμόνι Σικελίας ροζ πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Allure Homme Edition Blanche by Chanel.

Allure Homme Edition Blanche Σχόλια Αρωμάτων

PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΚΑΛΟ ΑΡΩΜΑ,ΚΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΟΥΑΟΥ.ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΟΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΑΣΦΑΛΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ
ΕΠΙΛΟΓΕΣ.

May
2014

Allure Homme Edition Blanche by Chanel 5.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Allure Homme Edition Blanche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Allure Homme Edition Blanche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Allure Homme Edition Blanche by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Allure Homme Edition Blanche by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Paloma Picasso Minotaure Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Sonia Rykiel Sonia Rykiel Pupa Puposhka Gold Cafe Parfums Cafe L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Ayala Moriel Song of Songs Guerlain Tonka Imperiale David & Victoria Beckham Intimately Yours Men