Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες

Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 4

Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες Βίντεο Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες Βίντεο Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες Βίντεο Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες Βίντεο
Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες Εικόνες Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel για άνδρες Εικόνες

Allure Homme Sport Eau Extreme από Chanel είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Allure Homme Sport Eau Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι φασκόμηλο, Μανταριν ορανζ, μέντα και Κυπαρίσσι; η μεσαία νότα είναι πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος και σπόρος Τόνκα.

φασκόμηλο Μανταριν ορανζ μέντα Κυπαρίσσι

πιπέρι

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Allure Homme Sport Eau Extreme by Chanel.

Allure Homme Sport Eau Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Andreus
Andreus

Ένα κρεμώδες - κιτρώδες άρωμα που αποσπά θετικά σχόλια για την γλυκύτητα και την φρεσκάδα του λόγο των σπόρων tonka και της νότας μέντας που περιέχει. Θα το συνιστούσα περισσότερο σε όσους ψάχνουν μία καλή εναλλακτική στο Le Male του Gaultier ή ως μια πιο upscale εναλλακτική στο Acqua di Gio για το καλοκαίρι.

Σίγουρα απευθύνεται σε πιο νεανικό κοινό και ανήκει στην κατηγορία των "crowd pleasers". Αρνητικό σημείο βέβαια η τιμή του η οποία είναι αρκετά υψηλή για designer line.

Jun
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Allure Homme Sport Eau Extreme by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Allure Homme Sport Eau Extreme by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Avon Wish of Peace Gap Washed Cotton No.784 Nasomatto Absinth Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Nez a Nez Figues et Garçons Smell Bent Pere Noel Coward Davidoff Adventure Eau Fraiche Demeter Fragrance Dirt Gucci Gucci by Gucci Sport Norma Kamali Ceremony Molton Brown Bracing Silverbirch