Σχεδιαστές » C » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες

Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες

Το έχω: 14 Το είχα : 10 Το θέλω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες Allure eau de parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες

Allure eau de parfum από Chanel είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Allure eau de parfum κυκλοφόρησε το έτος 1999. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, ροδάκινο , Κέδρος, Βανίλια, τριαντάφυλλο, γιασεμί, παιώνια, μανόλια, άνθη πορτοκαλιάς, Λωτός και Βέτιβερ.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ ροδάκινο Κέδρος Βανίλια τριαντάφυλλο γιασεμί παιώνια μανόλια άνθη πορτοκαλιάς Λωτός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Allure eau de parfum by Chanel.

Allure eau de parfum Σχόλια Αρωμάτων

Μιλένα
Μιλένα

Είναι το άρωμα που επέλεξα για το γάμο μου!Ηταν κεραυνοβόλος έρωτας!Η βανίλια αν και είναι αισθητή, συνδυάζεται πολύ αρμονικά με το ροδάκινο και τα υπόλοιπα λουλούδια και ο συνδυασμός τους είναι ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα γλυκού μα όχι αποπνικτικου αρώματος!αν και η chanel κάνει πολύ σπάνια εκπτώσεις και το άρωμα είναι αρκετά ακριβό, αξίζει τα λεφτά!Πιστέυω οτι μόλις μυρίσει κάποιος το allure δεν το ξεχνά ποτε!

Feb
2016
rosseta
rosseta

Ζεστο αρωμα φιλικο και οικειο.. Μου θυμιζει μαμαδισια ζεστασια για καποιο λογο.. Με κερδισε και το εβαλα ηδη ψηλα..

Nov
2015
roulaki
roulaki

Μου το δειγματισαν σήμερα και νομιζω πως ανακαλυψα το νεο αρωμα υπογραφης μου. Ειναι γλυκό,ελαφρώς λουλουδένιο και πουδρε.ευτυχώς ενώ πάνω στο χαρτάκι δοκιμής είναι πολύ πιο έντονες οι λουλουδένιες νότες από ότι η βανίλια,πάνω μου συμβαίνει το αντίθετο, μυριζω έντονα την βανίλια, η οποία είναι και η αγαπημένη μου νότα σε αρώματα. Αν και γλυκό δεν είναι αποπνικτικό, οπότε μπορεί να φορεθεί όλον τον χρόνο και όλες τις ώρες, εκτός ίσως από το καλοκαιρι!ευτυχώς που πήρα την απόφαση να μου το δειγματισουν, γιατί από τις νότες που το αποτελούν περίμενα πιο δροσερη μυρωδιά και για αυτό το απέφευγα! Αλλά νιώθω πολύ χαρούμενη που το δοκιμασα και τωρα δεν μπορώ να σταματήσω να το μυριζω.

Sep
2015
Anais
Anais

Μονο η βανιλια διακρινεται στο αρωμα.
Τα λουλουδια πνιγονται και μένει μόνο μια γλυκια μυρωδια.
Σε όσες αρεσουν τα γλυκα και τα ζεστα αρωματα τοτε ειναι στο στυλ τους.
Δεν είναι απο αυτα που θα αγοραζα για μενα γιατί
δεν ταιριαζει στο στυλ μου.
Κανενα άρωμα δεν σε διαλεγει αλλά κοιτας να βρεις αυτό που ταιριαζει με τις μυρωδιες που σε ενθουσιαζουν.
Σε αυτο το συγκεκριμενο η γλυκια γευση του ταιριαζει σε εκεινες που βαζουν γλυκά αρώματα.

Apr
2013
ats.
ats.

το αγαπημενο μου chanel αρωμα...

στο δερμα μου βγαινει πιο εντονα η βανιλια και το ροδακινο.
δεν στερειται την χαρακτηριστικη chanel πινελια, αν και δεν μοιαζει με κανενα αλλο αρωμα του οικου.

θα το χαρακτηριζα πλουσιο και βελουδινο, δυναμικο μα ταυτοχρονα τρυφερο.

αισθανομαι πως αυτο το αρωμα εχει την δικη του προσωπικοτητα. αν εισαι απο τις τυχερες και σε "διαλεξει" θα το φορας για παντα...

Apr
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Allure eau de parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Allure eau de parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Allure eau de parfum by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Allure eau de parfum by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Narciso Rodriguez Narciso Chanel Coco Noir Givenchy Organza Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Midnight Poison Chloe Love Christian Dior Dior Addict Christian Dior Pure Poison Chanel Chanel N°5 Calvin Klein Euphoria Yves Saint Laurent Cinema Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Hermes Eau des Merveilles Donna Karan Cashmere Mist Chanel Coco Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Cartier La Panthere Issey Miyake L'eau d'Issey Christian Dior Dolce Vita Kenzo Kenzo Amour