Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1

καπνιστό
Antaeus Chanel για άνδρες Βίντεο
Antaeus Chanel για άνδρες Εικόνες

Antaeus από Chanel είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Antaeus κυκλοφόρησε το έτος 1981. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, λάιμ, φασκόμηλο και μύρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Θυμάρι, τριαντάφυλλο και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί, βρύα δριός και Καστορέουμ.

κόλιανδρος Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι λάιμ φασκόμηλο μύρο

γιασεμί Θυμάρι τριαντάφυλλο Βασιλικός

λάβδανο Γαλλίας πατσουλί βρύα δριός Καστορέουμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Antaeus by Chanel.

Antaeus Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Αντέους:ένα άρωμα έντονο ,αρρενωπό ,αισθηασιακό ,λίγο άνιμαλ και με διάρκεια. Βρίσκεται μέσα σε ένα σκοτεινό και μυστηριώδες μπουκάλι.Ένα αρωμα ανδροπρεπές(ο Ανταίος ήταν γίγαντας)που αντιπροσωπεύει άξια την εποχή που βγήκε. θεωρώ ότι είναι το καλύτερο αντρικό Σανέλ και μετά έρχεται το Εγκόϊστ. Στους νέους 20 και κάτι δεν ξέρω κατά πόσο θα αρέσει.

Nov
2013

Antaeus by Chanel 4.43 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Antaeus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Antaeus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Antaeus by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Antaeus by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Aramis Aramis Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Hermes Elixir des Merveilles Cacharel Cacharel Pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche Christian Dior Midnight Poison Hugo Boss Hugo Dark Blue Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Gucci Made to Measure Montblanc Legend Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Roberto Cavalli Serpentine Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Narciso Rodriguez Essence Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Paloma Picasso Paloma Picasso Yves Saint Laurent Body Kouros Dolce&Gabbana Sicily Chanel Coco Eau de Parfum