Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Bleu de Chanel Chanel για άνδρες

Bleu de Chanel Chanel για άνδρες

Το έχω: 4 Το θέλω: 8

Bleu de Chanel Chanel για άνδρες Βίντεο Bleu de Chanel Chanel για άνδρες Βίντεο
Bleu de Chanel Chanel για άνδρες Εικόνες Bleu de Chanel Chanel για άνδρες Εικόνες Bleu de Chanel Chanel για άνδρες Εικόνες Bleu de Chanel Chanel για άνδρες Εικόνες

Bleu de Chanel από Chanel είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Bleu de Chanel κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει λάβδανο, μοσχοκάρυδο, τζίντζερ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, μέντα, γιασεμί, γκρειπ φρουτ, λεμόνι, Βέτιβερ, θυμίαμα, Κέδρος και ροζ πιπέρι.

λάβδανο μοσχοκάρυδο τζίντζερ σανδαλόξυλο πατσουλί μέντα γιασεμί γκρειπ φρουτ λεμόνι Βέτιβερ θυμίαμα Κέδρος ροζ πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bleu de Chanel by Chanel.

Bleu de Chanel Σχόλια Αρωμάτων

JamesKopte
JamesKopte

Απαλο αρωμα για διακριτικες εμφανισεις.
Μετρια ενταση και διαρκεια μετρια προς μεγαλη. Ανετα για πρωι εως βραδυ.

Mar
elena vosnaki
elena vosnaki

Aν το ζητούμενο για ένα σημερινό άρωμα είναι να είναι στο "μέσο του δρόμου" και να έχει μια συγκρητιστική μείξη ήδη δημοφιλών και αναγνωρίσιμων στοιχείων για να κάνει γκελ στην εξέδρα (το φρέσκο άνοιγμα σαν του Eau d'Issey, το γκρέιπφρουτ, το τελείωμα που θυμίζει παραδοσιακό aftershave) τότε η Chanel πέτυχε να φτιάξει το αντρικό αδερφάκι του Chance. Δυό χασμουρητά, όχι ένα. Μπορούσε και καλύτερα, νομίζω, η σεπτή εταιρεία...

Feb
gabe.ioak
gabe.ioak

Θυμίζει ΚΑΛΟΚΑΊΡΙΙΙΙΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΉ ΔΡΟΣΕΡΗ!!!

Feb
pennny
pennny

Πολυ ωραιο αρωμα χωρις να ειναι μπουχτιστικο....

Aug
mary ko
mary ko

Απίθανο άρωμα, δεν υπάρχει περίπτωση να το μυρίσω και να μη γυρίσω

Jul
AlecB
AlecB

Προσωπικά μ ' αρέσει γιατί είναι διαφορετικό από άλλα πολλά. Αυτό πάνω απ'ολα , γιατί μ' αρέσει να φοράω αρώματα που ξεχωρίζουν.

Jul
nickr
nickr

Εμένα πάλι φίλε μου δεν με ενθουσίασε και πολύ -να μην πω καθόλου- και βέβαια όχι λόγω της τιμής του. Περίμενα κάτι διαφορετικό από τη Σανέλ. Το Αντέους αντίθετα μου αρέσει πολύ και το εγκόιστ θα έλεγα.

Jun
2014
PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΡΩΜΑ,ΨΕΚΑΣΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ.............ΘΑ ΜΥΡΙΖΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 8-10
ΩΡΕΣ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΦΟΡΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ-ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΥΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ..ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΟ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΡΩΜΑΤΙΚΗ "ΕΠΕΝΔΥΣΗ",ΜΟΝΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.ΩΣΤΟΣΟ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΑΜΕ ΜΕΡΑ Η ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΘΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ "ΑΝΑΘΥΜΙΑΣΕΙΣ¨",ΑΥΣΤΗΡΑ ΒΡΑΔΥΝΟ ΑΡΩΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΩΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΠΟΤΕ.

Jun
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Bleu de Chanel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Bleu de Chanel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bleu de Chanel by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bleu de Chanel by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Dior Homme Intense Versace Versace Man Eau Fraiche Chanel Allure Homme Sport Christian Dior Dior Homme Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Clinique Clinique Happy Moschino Moschino Forever Sailing Montblanc Legend Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Lancome Poeme Davidoff Cool Water Tom Ford Neroli Portofino Givenchy Organza Yves Saint Laurent Cinema Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Yves Saint Laurent Opium Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Viktor&Rolf Spicebomb