Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel για άνδρες

Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel για άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel για άνδρες Εικόνες

Bleu de Chanel Eau de Parfum από Chanel είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Bleu de Chanel Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει λάβδανο, μοσχοκάρυδο, τζίντζερ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βέτιβερ, νότες ξύλων, μέντα, γιασεμί, λεμόνι, γκρειπ φρουτ, θυμίαμα, Κέδρος, ροζ πιπέρι και Κεχριμπάρι.

λάβδανο μοσχοκάρυδο τζίντζερ σανδαλόξυλο πατσουλί Βέτιβερ νότες  ξύλων μέντα γιασεμί λεμόνι γκρειπ φρουτ θυμίαμα Κέδρος ροζ πιπέρι Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bleu de Chanel Eau de Parfum by Chanel.

Bleu de Chanel Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΑΠΑΙΧΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Jun
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bleu de Chanel Eau de Parfum by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bleu de Chanel Eau de Parfum by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ferrari Racing L`Artisan Parfumeur Jatamansi Annick Goutal Mandragore Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Banana Republic Cordovan Joop! Joop! Thrill Man Lorenzo Siena Palio Roger & Gallet Open Franck Olivier Eau de Passion Men Collistar Acqua Attiva Gucci Gucci by Gucci Sport Smell Bent Thai'd Down