Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Bois des Iles Chanel για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1

αλδεϋδικό
Bois des Iles Chanel για γυναίκες Εικόνες

Bois des Iles από Chanel είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Bois des Iles κυκλοφόρησε το έτος 1926. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Beaux. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, κόλιανδρος, ροδάκινο , Περγαμόντο, νερόλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, πασχαλιά, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, οποπονάξ, Μόσχος, Βενζόη , Βέτιβερ και Βανίλια.

Αλδεϋδες κόλιανδρος ροδάκινο Περγαμόντο νερόλι Μανταριν ορανζ

ίριδα πασχαλιά ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα οποπονάξ Μόσχος Βενζόη Βέτιβερ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois des Iles by Chanel.

Bois des Iles Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Bois des Iles fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Bois des Iles, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois des Iles by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois des Iles by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Serge Lutens Chergui Frederic Malle Portrait of a Lady Serge Lutens Ambre Sultan Penhaligon`s Artemisia Caron Royal Bain de Caron Diptyque Philosykos Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Chloe Love Eau Intense Korres Pure Cotton Bottega Veneta Bottega Veneta Tom Ford Violet Blonde Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Bvlgari Bvlgari Pour Femme Annick Goutal Musc Nomade Nina Ricci L'Air du Temps Chloe Love Prada Prada (Amber) Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Mitsouko Eau de Toilette