Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Bois des Iles Chanel για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

αλδεϋδικό
Bois des Iles Chanel για γυναίκες Εικόνες

Bois des Iles από Chanel είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Bois des Iles κυκλοφόρησε το έτος 1926. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Beaux. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, κόλιανδρος, ροδάκινο , Περγαμόντο, νερόλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, πασχαλιά, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, οποπονάξ, Μόσχος, Βενζόη , Βέτιβερ και Βανίλια.

Αλδεϋδες κόλιανδρος ροδάκινο Περγαμόντο νερόλι Μανταριν ορανζ

ίριδα πασχαλιά ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα οποπονάξ Μόσχος Βενζόη Βέτιβερ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois des Iles by Chanel.

Bois des Iles Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Bois des Iles fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Bois des Iles, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois des Iles by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois des Iles by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Frederic Malle Portrait of a Lady Caron Royal Bain de Caron Penhaligon`s Artemisia Diptyque Philosykos Serge Lutens Chergui Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Korres Pure Cotton Bottega Veneta Bottega Veneta Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Annick Goutal Musc Nomade Chanel Coco Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Amour Nocturne Chanel Chanel No 5 Eau de Cologne Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Frederic Malle Carnal Flower L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Robert Piguet Fracas L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Datura Noir