Σχεδιαστές » C » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Chanel N°22 Chanel για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ
Chanel N°22 Chanel για γυναίκες Εικόνες

Chanel N°22 από Chanel είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Chanel N°22 κυκλοφόρησε το έτος 1922. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Beaux. Οι νότες κορυφής είναι τουμπερόζα, κρίνος, νερόλι, κρίνο της κοιλάδας, άνθη πορτοκαλιάς και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, λευκό τριαντάφυλλο, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Βανίλια και Βέτιβερ.

τουμπερόζα κρίνος νερόλι κρίνο της κοιλάδας άνθη πορτοκαλιάς Αλδεϋδες

μοσχοκάρυδο λευκό τριαντάφυλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

ίριδα Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chanel N°22 by Chanel.

Chanel N°22 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Chanel N°22 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Chanel N°22, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chanel N°22 by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chanel N°22 by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Hermes Caleche Yves Saint Laurent Rive Gauche Bill Blass Nude Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Priscilla Presley Moments Krizia K de Krizia Givenchy L`Interdit Floris Florissa Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22 Rasasi Catherine Genny Genny Shine Naj-Oleari Naj-Oleari