Σχεδιαστές » C » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

αλδεϋδικό
κίτρινο φλόραλ
Chanel N°5 Elixir Sensuel Chanel για γυναίκες Βίντεο

Chanel N°5 Elixir Sensuel από Chanel είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Chanel N°5 Elixir Sensuel κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Αλδεϋδες νερόλι

ίριδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

Κεχριμπάρι νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chanel N°5 Elixir Sensuel by Chanel.

Chanel N°5 Elixir Sensuel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chanel N°5 Elixir Sensuel by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chanel N°5 Elixir Sensuel by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Bill Blass Nude Dolce&Gabbana D&G Paco Rabanne Calandre Escada Escada Acte 2 Tommy Hilfiger Tommy Girl Jeans Maurer & Wirtz Nonchalance Avon Topaze Lancome Climat Clinique Clinique Wrappings Novaya Zarya Or des Scythes Bronnley White Iris Anne Klein Anne Klein