Σχεδιαστές » C » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

αλδεϋδικό
κίτρινο φλόραλ
Chanel N°5 Elixir Sensuel Chanel για γυναίκες Βίντεο

Chanel N°5 Elixir Sensuel από Chanel είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Chanel N°5 Elixir Sensuel κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Αλδεϋδες νερόλι

ίριδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

Κεχριμπάρι νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chanel N°5 Elixir Sensuel by Chanel.

Chanel N°5 Elixir Sensuel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chanel N°5 Elixir Sensuel by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chanel N°5 Elixir Sensuel by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil E. Coudray Musc Et Freesia Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine Molyneux Vivre Weil Zibeline Byredo Blanche Evyan White Shoulders Amway Quixotic Ulric de Varens Gold Issime Guerlain Vega Eden Classic Blase Zara Zara for Her