Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Chanel No 19 Parfum Chanel για γυναίκες

Chanel No 19 Parfum Chanel για γυναίκες

Chanel No 19 Parfum από Chanel είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chanel No 19 Parfum κυκλοφόρησε το έτος 1970. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, Λευκά άνθη και νότες ξύλων.

νότες πρασίνου Λευκά  άνθη νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chanel No 19 Parfum by Chanel.

Chanel No 19 Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Chanel No 19 Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Chanel No 19 Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chanel No 19 Parfum by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chanel No 19 Parfum by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Christian Lacroix Bazar ID Parfums Le Monde des Rêves Oscar de la Renta Volupte Boucheron Boucheron Eau Legere Roger & Gallet Eau de The Vert Avon Wish of Luck Czech & Speake Mimosa Creed Fleur de The Rose Bulgare Smell Bent Little Miss Panda Histoires de Parfums Blanc Violette Demeter Fragrance Pruning Shears