Σχεδιαστές » C » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Chanel No 5 Eau de Toilette Chanel για γυναίκες

Chanel No 5 Eau de Toilette Chanel για γυναίκες

Το έχω: 13 Το είχα : 4 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

αλδεϋδικό

Chanel No 5 Eau de Toilette από Chanel είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Chanel No 5 Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 1921. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Beaux. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, Βανιλια και μοσχογαλιά.

νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Αλδεϋδες

ίριδα γιασεμί ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Βέτιβερ Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βανιλια μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chanel No 5 Eau de Toilette by Chanel.

Chanel No 5 Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

merlinka
merlinka

Το τώρα και για πάντα άρωμα μου. Η απόλυτη θηλυκότητα. Ένα κομψό, πολυτελέστατο άρωμα κοντά στη δύναμη και τον χαρακτήρα μου. Η κομψή υπογραφή μου είναι τέλεια.

Mar
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chanel No 5 Eau de Toilette by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chanel No 5 Eau de Toilette by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Guerlain La Petite Robe Noir Calvin Klein Beauty Christian Dior Dior Addict Eau Delice Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Miss Dior Le Parfum Guerlain Shalimar Lalique Encre Noire Pour Elle Clinique Aromatics Elixir Nina Ricci L'Air du Temps Fendi Fan di Fendi Gianfranco Ferre In The Mood For Love Fendi Fantasia Fendi Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Guerlain Aqua Allegoria Jasminora Chanel Cristalle Eau de Toilette Prada Prada (Amber)