Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cristalle Eau Verte Chanel για γυναίκες

Cristalle Eau Verte Chanel για γυναίκες

Cristalle Eau Verte Chanel για γυναίκες Εικόνες

Cristalle Eau Verte από Chanel είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cristalle Eau Verte κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα και γιασεμί.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι

νερόλι μανόλια

Μόσχος ίριδα γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cristalle Eau Verte by Chanel.

Cristalle Eau Verte Σχόλια Αρωμάτων

TURQUOISE
TURQUOISE

Διακριτικό.. αρκετά θηλυκό με έντονα διαχρονικό τρόπο.. σχετικά δροσερό με ελαφρώς πουδρέ λουλουδάτη σύνθεση..

Ασφαλής, συμπαθητική επιλογή στην κατηγορία των πράσινων εσπεριδοειδών αρωμάτων που καταφέρνουν να μην γίνονται υπερβολικα έντονα και ενοχλητικά για τους γύρω.

Ένα ξεχωριστό ποιοτικό άρωμα για κάθε ημέρα, με εξαιρετική ισορροπία και πολύ ικανοποιητική διάρκεια
το προτείνω ανεπιφύλακτα και για τους καλοκαιρινούς μήνες.

Jan
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Cristalle Eau Verte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Cristalle Eau Verte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cristalle Eau Verte by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cristalle Eau Verte by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annayake Annayake Pour Elle Estée Lauder Private Collection Escada Escada Sport  Feeling Free Versace Versace Essence Exciting Azzaro Blue Charm Morgan My Morgan Gap Gap Blue No.655 For Her Floris Lily of the Valley Boadicea the Victorious Magnificent Berkeley Square White Muguet Marbert Energy D.S. & Durga Rosa Americana