Σχεδιαστές » C » Δερμα « Ομάδες

Cuir de Russie Chanel για γυναίκες

Cuir de Russie Chanel για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

καπνιστό
Cuir de Russie Chanel για γυναίκες Εικόνες Cuir de Russie Chanel για γυναίκες Εικόνες Cuir de Russie Chanel για γυναίκες Εικόνες

Cuir de Russie από Chanel είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες. Cuir de Russie κυκλοφόρησε το έτος 1924. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ernest Beaux. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, Μανταριν ορανζ, φασκόμηλο, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ίριδα, γιασεμί, Βέτιβερ, Υλάνγκ Υλάνγκ, Κέδρος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, Βανίλια, ηλιοτρόπιο, Σημύδα, ταμπάκο και Μόσχος.

άνθη πορτοκαλιάς Μανταριν ορανζ φασκόμηλο Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο ίριδα γιασεμί Βέτιβερ Υλάνγκ Υλάνγκ Κέδρος τριαντάφυλλο

δέρμα Κεχριμπάρι Βανίλια ηλιοτρόπιο Σημύδα ταμπάκο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuir de Russie by Chanel.

Cuir de Russie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Cuir de Russie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Cuir de Russie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuir de Russie by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuir de Russie by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Trussardi Trussardi Uomo Maurer & Wirtz GranValor Tabac Etienne Aigner Suede Edition men Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne English Leather English Leather Sonoma Scent Studio Fireside Intense Alford & Hoff Alford & Hoff Adidas Adidas Dare Truefitt & Hill Spanish Leather L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud