Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Το έχω: 4 Το είχα : 1

κανέλα
Egoiste Chanel για άνδρες Βίντεο
Egoiste Chanel για άνδρες Εικόνες

Egoiste από Chanel είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Egoiste κυκλοφόρησε το έτος 1990. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι Μαχόγκανι, μανταρίνι Σικελίας, Ροδόξυλο Βραζιλίας και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Κανέλα και τριαντάφυλλο Δαμασκού; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, Βανίλια, ταμπάκο και Κεχριμπάρι.

Μαχόγκανι μανταρίνι Σικελίας Ροδόξυλο Βραζιλίας κόλιανδρος

Γαρύφαλλο Κανέλα τριαντάφυλλο Δαμασκού

δέρμα σανδαλόξυλο Βανίλια ταμπάκο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Egoiste by Chanel.

Egoiste Σχόλια Αρωμάτων

JamesKopte
JamesKopte

Κρατάει αρκετές ώρες αλλά πλέον για το ράφι.

Mar
2016
kogal
kogal

EINAI APO TA AROMATA POU FONAZOUN APO MAKRIA ANTRAS KAI MALISTA EPITIXIMENOS ANTRAS...DE THA TO PROTINA SE AYTOUS POU THELOUN KATI DIAKRITIKO ALOSTE TO FONAZEI KAI TO ONOMA...

Oct
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Egoiste fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Egoiste, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Egoiste by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Egoiste by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Michael Kors Michael Carolina Herrera Carolina Herrera Yves Saint Laurent Opium Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Cacharel Cacharel Pour Homme Michael Kors Gold Michael Kors Michael Kors Oscar de la Renta Volupte Emanuel Ungaro Senso Givenchy Very Irresistible Eau de Toilette Donna Karan Pure DKNY A Drop Of Rose Vera Wang Truly Pink Escada Escada Sport  Feeling Free Gianfranco Ferre 20 For Woman Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Antonio Puig Agua Brava Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Boucheron Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Maurer & Wirtz Tabac Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme