Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa από Chanel είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο και δέρμα.

ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Σχόλια Αρωμάτων

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Burberry Touch for Women Versace Versace Essence Exciting Benetton B. United Jeans Woman Issey Miyake Soleil d`Issey Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Caron Miss Rocaille Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Lollia Breathe Animale Chaleur d`Animale Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition ID Parfums Mei Li